De single is mede tot stand gekomen door medewerking van Klaas Hilberink, de man die we kennen als drijvende kracht achter José Wolters.
Hij schreef speciaal voor haar “Voor jou is niets te veel” en het geheel werd opgenomen in de AV studio van Arjan Venemann. Het resultaat werd laaiend enthousiast ontvangen door alle aanwezigen afgelopen zaterdag en ook de eerste reacties van de kenners zijn veelbelovend. De komende weken zal Ellen op vele radiozenders te horen zijn ter promotie van deze single. Ook zal ze te zien zijn in een van de komende uitzendingen van Oranje Party waarvan de opname 22 juli zal zijn. De single van Ellen is fysiek verkrijgbaar in de reguliere speciaalzaak – tijdens de optredens – is te downloaden en te streamen. Kortom volop mogelijkheid om in het bezit te komen van deze single
24 uur per dag, 7 dagen in de week naar de echte welbekende piratenmuziek luisteren.
De Drentse Piraten is een ouderwets gezellig internet radiostation met live dj’s verspreid door heel Nederland met allemaal het zelfde doel namelijk de beste piratenmuziek te draaien voor u!
Sponsoring Net als ieder ander vrijwillig medium, stichting etc. zijn wij ook sponsors nodig om onze activiteiten te kunnen financieren. Wij bedanken onze sponsoren voor hun bijdrage, steun of inzet, zonder jullie steun is een muziekstation zoals piratenhits.FM niet mogelijk.
Radio "De Schans" luister online naar de mooiste muziek. Wij streamen 24 uur per dag vanaf de "Zaanse Schans".
De Noord-Hollandse zangeres Daisy Talens uit Alkmaar, zocht van kind of aan al de microfoon en voelde de feeling met de Nederlandse muziek.
Rinus Dijkstra is een van de zangers die via YouTube grote populariteit in Nederland (en verder!) vergaarde.
Wie rekent, kan in de war raken. Thomas Berge (artiestennaam van Chiel Ottink) is geboren in 1990, maar staat toch al bijna vijftien jaar op de Nederlandse podia.
Voor Amsterdamse hits en evergreens tot en met de Nederlandse hits, meezingers en Amsterdamse toppers.. Ieder event z`n eigen sfeer
Wekelijks trekt het Hooked On Red-spektakel door het land om van elk feest of evenement een waanzinnig succes te maken.
Artiest: Enrico Moes Artiestennaam : Enrico 21 jaar, 19-02-1996 geboren in Apeldoorn. 3,5 jaar geleden begonnen met zingen, in 2015 1e single uitgebracht “Kom maar, ga mee”, sinds die tijd treed Enrico in het hele land op, van halve uurtjes tot avondvullend.
Ze zijn inmiddels een begrip geworden. De band is al in 1975 begonnen als schoolband.
In 1946 komt hij ter wereld in de St. Jozefstichting van de Willibrorduskerk te Sappemeer.
Goed nieuws. De data voor aankomend Jordaan Festival 2018 zijn definitief vastgesteld.
21 juli 2018 met Daniël Thomasso, Diss Nie Okay, Billy & The Bobcats, Robin Kist, Jason Waterfalls & DJ Ruerd
Donderdag 16 augustus 2018 Vereniging Behoud Woonwagen Cultuur Nederland
Zaal absoluut vormt het toneel voor de grootse albumpresentatie Otto's Schlagerfest met medewerking van vele Nederlandse artiesten.
Het jarenlang zeer succesvolle Borderline Country Festival komt nu, na enkele jaren onderbreking, terug op de kalender.